logo

O Euforii Festivals

Historia Euforia Festivals

sięga 2005 roku, kiedy na początku sierpnia grupa zapaleńców postanowiła spróbować swoich sił w organizacji eventów. Do 2013 roku Euforia kojarzyła się wszystkim z malowniczą plażą w letniej miejscowości Boszkowo, gdzie co roku na przełomie lipca/sierpnia odbywa się nasz flagowy event - Euforia Festival.

W 2013 roku nastąpił przełom - pierwszy halowy event pod nazwą Back To The Roots. Połączenie nowych, jak i starych, wszystkim dobrze znanych brzmień, przypadło na tyle do gustu Klubowiczy, że powstały 4  edycje! Po dwie w Hali Arena w Poznaniu oraz w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Kolejny projektem, oprócz wymienionych wcześniej, który zrealizowaliśmy jest Back & Forth. Impreza odbywająca się również w Poznańskiej Arenie, rozpoczęła etap rozwoju naszej agencji.

Strategie wewnątrz firmy, oraz działania zewnętrze stawiają na podniesienie jakości i efektywność działań. A co za tym idzie większe zaufanie i zadowolenie Klubowiczy, bo to oni są najważniejsi. Są największymi sponsorami, najbardziej wymagającymi krytykami, ale i jednym najważniejszych filarów Euforii Festival!

Bez Was nie ma nas!

Nasze doświadczenie zbieramy od 1989 r.

Przez lata zorganizowaliśmy eventy z takimi gwiazdami jak:

Tiesto / Above & Beyond / Markus Schulz / Benny Benassi / John O’Callaghan / Giuseppe Ottaviani / Antoine Clamaran / Mischa Daniels / Syke’n’Sugarstarr / Da Hool / Dj Tonka / Westbam i wieloma innymi.

Naszą markę – Euforia Festivals znają tysiące ludzi nie tylko w Polsce ale i w Europie. Przez ponad 10 lat naszej działalności zebraliśmy doświadczenie oraz rzeszę fanów, a nasze zaangażowanie i profesjonalizm pozwalają na osiąganie co raz to wyższych standardów naszych imprez.

Naszym celem jest zbudowanie stabilnej i mocnej marki, która dla Klubowiczów będzie symbolem: jakości, precyzji oraz muzycznych uniesień.

0

Your Cart