EF 2021 – info organizacyjne

by Euforia Festivals
29/12/2023

Będą czynne 2 wejścia. Jedno dobrze wszystkim znane – przy wędzarni ryb, tam także będzie znajdowała się kasa, w której będziecie mogli zakupić bilety, bądź odebrać wejściówki z list konkursowych oraz akredytacje. Obok kasy będzie znajdowało się stanowisko abilet, gdzie w razie problemów z biletami będziecie mogli skorzystać z pomocy.

Drugie wejście będzie znajdowało się u szczytu budynku (wjazd na parking hotelu). 

Osoby niepełnoletnie (minimalny wymagany wiek to 16 lat), wstęp na teren imprezy z pełnoletnim opiekunem.
Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych i półprofesjonalnych aparatów oraz kamer, obostrzenia nie dotyczą osób akredytowanych.

Na teren imprezy nie można wnosić własnego jedzenia oraz napojów.

SZATNIA/DEPOZYT/GADŻETY

Po wejściu na teren imprezy, od razu trafiacie na szatnię, która będzie usytuowana obok sceny. Szatnia płatna: 10 zł każda sztuka garderoby, 10 zł plecak/torba/torebka. Każda sztuka garderoby/torby odwieszana jest na osobny numerek. Ma to na celu uniknięcie nieporozumień – jeden numerek, jedna sztuka garderoby.

Nieopodal szatni będzie znajdowało się stanowisko z gadżetami, min. koszulki, opaski, czapki z daszkiem, torby itp.

Na terenie imprezy będą znajdowały się specjalne strefy, w których będziecie mogli nabyć ciepły catering, zimne napoje, piwo wysoko i nisko procentowe, drinki z whisky oraz wódki, napoje energetyczne. Napoje wysokoprocentowe będą dostępne tylko w wyznaczonych strefach.

Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką co ma na celu usprawnić sprzedaż, 2 wybrane bary będą obsługiwały także płatności kartą.

BILETY

Bilety elektroniczne będą honorowane w wersji fizycznej – WYDRUKOWANE oraz w wersji elektronicznej. Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy! 

Bilety można nabyć na www.euforiafestival.abilet.pl.

Od czwartku bilety dostępne w hotelu Sułkowski.

Sprzedaż internetowa potrwa do piątku do godziny 20.00. W piątek i sobotę bilety do nabycia w hotelu Sułkowski oraz w kasie festiwalu w cenie 150 zł.

Osoby, które chcą wykorzystać bilet z poprzedniej edycji Euforia Festival okazują bilet na wejściu w dowolnej formie. Bilety wykorzystane lub zwrócone nie będą honorowane.

Chcąc wykorzystać bilet z Tranceformations 2021 należy skontaktować się z nami na pomoc@euforiafestivals.pl. Wszelkie problemy z biletami prosimy również kierować pod podany adres.

Vouchery rozdawane podczas Movement można wykorzystać w barach oraz gastronomii.  Voucher należy wykorzystać jednorazowo, niewykorzystana różnica nie będzie zwracana.

Osoby zaszczepione i niezaszczepione.

Warunkiem wstępu KAŻDEGO uczestnika na teren imprezy będzie okazanie poniższego oświadczenia – tylko w wersji wydrukowanej. W szczególnych sytuacjach oświadczenie w wersji ustnej również będzie uznawane za ważne.Oświadczenia nie będą zbierane, należy je tylko okazać podczas kontroli bezpieczeństwa.

OŚWIADCZENIE-UCZESTNIKA

To Cię może zainteresować
Euforia Family Weekend - info organizacyjne.
Jesteśmy dla Was i z Wami, zawsze! Tak też będzie w nadchodzący weekend gdy rozpoczniemy nowy rozdział w historii Torunia.Koniecznie sprawdźcie teaser hymnu New Chapter produkcji onTune
Tranceformations 2024 – INFO ORGANIZACYJNE
Jesteśmy dla Was i z Wami, zawsze! Tak też będzie w nadchodzący weekend gdy rozpoczniemy nowy rozdział w historii Torunia.Koniecznie sprawdźcie teaser hymnu New Chapter produkcji onTune