logo

Info organizacyjne, Time-Table & After Party.

HYMN TEGOROCZNEJ EDYCJI FESTIWALU!

WEJŚCIE NA TEREN IMPREZY

Bramy festiwalu zostaną otwarte o godzinie 19:00, pierwszy dj na scenie pojawi się o godzinie 19.30 festiwal potrwa do godziny 5:00.

Będą czynne 2 wejścia. Jedno dobrze wszystkim znane – przy wędzarni ryb, tam także będzie znajdowała się kasa, w której będziecie mogli zakupić bilety, bądź odebrać wejściówki z list konkursowych oraz akredytacje. Obok kasy będzie znajdowało się stanowisko abilet, gdzie w razie problemów z biletami będziecie mogli skorzystać z pomocy.

Drugie wejście będzie znajdowało się u szczytu budynku (wjazd na parking hotelu). 

Osoby niepełnoletnie (minimalny wymagany wiek to 16 lat), wstęp na teren imprezy z pełnoletnim opiekunem.
Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych i półprofesjonalnych aparatów oraz kamer, obostrzenia nie dotyczą osób akredytowanych.

Na teren imprezy nie można wnosić własnego jedzenia oraz napojów.

SZATNIA/DEPOZYT/GADŻETY

Po wejściu na teren imprezy, od razu trafiacie na szatnię, która będzie usytuowana obok sceny. Szatnia płatna: 10 zł każda sztuka garderoby, 10 zł plecak/torba/torebka. Każda sztuka garderoby/torby odwieszana jest na osobny numerek. Ma to na celu uniknięcie nieporozumień – jeden numerek, jedna sztuka garderoby.

Nieopodal szatni będzie znajdowało się stanowisko z gadżetami, min. koszulki, opaski, czapki z daszkiem, torby itp.

Na terenie imprezy będą znajdowały się specjalne strefy, w których będziecie mogli nabyć ciepły catering, zimne napoje, piwo wysoko i nisko procentowe, drinki z whisky oraz wódki, napoje energetyczne. Napoje wysokoprocentowe będą dostępne tylko w wyznaczonych strefach.

Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką co ma na celu usprawnić sprzedaż, 2 wybrane bary będą obsługiwały także płatności kartą.

BILETY

Bilety elektroniczne będą honorowane w wersji fizycznej – WYDRUKOWANE oraz w wersji elektronicznej. Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy! 

Bilety można nabyć na www.euforiafestival.abilet.pl.

Od czwartku bilety dostępne w hotelu Sułkowski.

Sprzedaż internetowa potrwa do piątku do godziny 20.00. W piątek i sobotę bilety do nabycia w hotelu Sułkowski oraz w kasie festiwalu w cenie 150 zł.

Osoby, które chcą wykorzystać bilet z poprzedniej edycji Euforia Festival okazują bilet na wejściu w dowolnej formie. Bilety wykorzystane lub zwrócone nie będą honorowane.

Chcąc wykorzystać bilet z Tranceformations 2021 należy skontaktować się z nami na pomoc@euforiafestivals.pl. Wszelkie problemy z biletami prosimy również kierować pod podany adres.

Vouchery rozdawane podczas Movement można wykorzystać w barach oraz gastronomii.  Voucher należy wykorzystać jednorazowo, niewykorzystana różnica nie będzie zwracana.

Osoby zaszczepione i niezaszczepione.

Warunkiem wstępu KAŻDEGO uczestnika na teren imprezy będzie okazanie poniższego oświadczenia – tylko w wersji wydrukowanej. W szczególnych sytuacjach oświadczenie w wersji ustnej również będzie uznawane za ważne.Oświadczenia nie będą zbierane, należy je tylko okazać podczas kontroli bezpieczeństwa.

OŚWIADCZENIE-UCZESTNIKA

TIME-TABLE

DOJAZD/PARKINGI

Na przeciwko terenu festiwalu znajdują się dwa duże parkingi. Parkingi nie są obsługiwane przez organizatorów festiwalu, Euforia Festivals zobowiązał się jedynie do przygotowania informacji na temat parkingów.

Do Boszkowa dojechać można m.in. PKP, którego rozkład z Leszna jest bardzo dogodny.

AFTER PARTY – Niedziela

After Party odbędzie się na polanie oddalonej o ok 200 m od terenu festiwalu, vis a vis parkingu. Wstęp darmowy.

W sobotę poznacie pełen skład oraz TT. Warto czekać!

„Spełniajcie marzenia, to marzenia trzymają nas przy życiu”.

Regulamin imprezy

Dodany przez

Euforia Festivals

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 × 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0

Your Cart