logo

Euforia Family. Kto? Co?

(Na zdjęciu Marek, Marcin, Marta, Mariola, ,którzy wprawili nas w osłupienie, a tym czynem otworzyli sobie bramy Euforia Festivals na zawsze)

 

 

Co za chwilę przeczytacie? Dlaczego zostało to napisane?

Człowiek to taka istota, że czasami musi się wygadać, uzewnętrznić. Wielu z Was zastanawia się nierzadko (wiemy, bo piszecie do nas i pytacie o najróżniejsze aspekty naszego życia i nie tylko) co w nas siedzi, czym kierujemy się w naszych działaniach, o co nam po prostu chodzi. To co przeczytacie można nazwać listem otwartym, zwierzeniem lub po prostu przelaniem myśli na klawiaturę. A więc, zaczynamy:

Gdy wstajesz rano do pracy, mniej lub więcej możesz przewidzieć jak będzie wyglądał Twój dzień. Tak jest z wieloma czynnościami lubi działaniami jakich się podejmujemy.

W 2005 roku organizując pierwszą edycję Euforia Festival nikt z nas nie wiedział czego tak naprawdę mamy się spodziewać. To jest jak z seksem. Po prostu gdy nigdy tego nie robiłeś, to ani nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić, ani żadne opowieści, nawet te najbardziej dokładne i szczegółowe nie określą przeżyć i emocji z tym związanych.

Powstanie projektu Euforia było wypadkową pomysłów kilku fanatyków, którzy chcieli zrobić coś nowego, dla zabawy, dla idei. Gdy na plaży w Boszkowie pojawił się tłum kilka razy większy niż się spodziewaliśmy, zdziwieniu nie było końca. Tak zaczęła się piękna historia, która trwa nieprzerwanie od ponad 13 lat… do dnia dzisiejszego zorganizowaliśmy 13 edycji pod chmurką, 11 edycji halowych, a na horyzoncie kolejne.

Przez wiele lat przeżyliśmy tyle, że można by napisać o tym książkę. Nie zawsze było kolorowo, ale zawsze była nadzieja i najpiękniejsza nagroda-Wasze uśmiechnięte twarze. Jak to mówią: pieniądze szczęścia nie dają, a w naszym przypadku pieniądze to zło konieczne, bo to co w banku, zawsze było na drugim miejscu. Fajnie gdy kwestia finansowa się zgadza, ale nie dlatego robimy to co robimy. Wasze zadowolenie, radość, łzy szczęścia to najpiękniejsza i najbardziej wartościowe wynagrodzenie jakie możemy otrzymać za ciężką pracę, stres, łzy, krew i pot… Wraz ze wskoczeniem na wyższy poziom organizacji eventów wzrósł też poziom stresu i adrenaliny, a nie raz w stresie padły słowa: „ostatni raz”… ale chwilę później przebiegasz przez tłum, i  nagle ktoś szarpie za rękę, ściska, roni zły, pada na kolana i dziękuje za to, że właśnie przeżywa najpiękniejsze chwile swojego życia. Do niedawna takie reakcje były nam obce… Jakby tego było mało, stajesz na scenie o godzinie piątek nad ranem, a i  widzisz tłum życzliwych i wdzięcznych ludzi z flagami Euforia Family, w koszulkach z Twoim pseudonimem na koszulkach, którzy tworzą z dłoni serduszka, krzyczą, płaczą, uśmiechają się do ciebie i nagle myślisz sobie: „ O co tu ku*wa chodzi”?

Życzliwość i wsparcie jakie otrzymujemy w ostatnich miesiącach jest czymś niewyobrażalnym.  #EuforiaFamily miało być grupą ludzi, miejscem w internetowej przestrzeni, gdzie będziemy wymieniać się spostrzeżeniami, rozmawiać o życiu codziennym. Tu wracamy do początku historii-rok 2005 i znów przerasta nas rzeczywistość.

Nagle z grupy ludzi o podobnych zainteresowaniach stajemy się kimś więcej. Jak widać na załączonym obrazku niektórzy z Was wiążą się z nami praktycznie na zawsze, a świadomość tego, że kiedyś, za kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt lat gdy nas już nie będzie znajdzie się ktoś, kto przywoła wspomnienia, a w nich będziemy my. Grupa ludzi, która oddziałuje nawzajem na siebie w sposób dotąd nam nieznany.

Czy Euforia Festival to agencja? Tak. Czy Euforia Festival to marka? Tak. Czy to wszystko czym jest Euforia Festivals? Nie! Czy Euforia Family to pusty frazes i PR’owy zabieg? Nie! Co naszym zdaniem kryje się jeszcze pod nazwą Euforia Festivals?

Euforia Festivals to grupa ludzi, trudna do policzenia, ponieważ są wszędzie. W Lesznie, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Berlinie, Coalville, Chodzieży, Bolesławcu i setkach innych miast. Co to oznacza? Euforia to MY! Pisząc my mam na myśli Was i nas. Was, którzy nierzadko przemierzają setki, a nawet tysiące kilometrów; samochodami, pociągami, samolotami, autobusami. Zarywacie nocki, nie oszczędzacie swojego zdrowia i pieniędzy, wykorzystujecie swoje urlopy, a nawet rzucacie na szalę swoje związki żeby być z nami!

Często widzieliśmy się raz w życiu a nawet w ogóle, a jest między nami więź, jakiej wydaje się nie jest w stanie przerwać nic! Nie znamy się osobiście, ale cieszymy się Waszych sukcesów, płaczemy gdy żegnamy ludzi, których nigdy nie poznaliśmy, ale wiedzieliśmy, że są, ponieważ swoją charyzmą i pozytywną energią dają się zauważyć.

My jesteśmy grupą ludzi, która zbiera Wasze marzenia i pragnienia w całość. Jesteśmy grupą ludzi, która czuwa nad tym, żeby każdy przemierzony kilometr był warty każdej złotówki i każdej sekundy spędzonej na naszych imprezach.
Euforia to nie sposób na życie, to nasze życie!  Jesteśmy w tym razem i nikt nam tego nie odbierze! Jesteśmy #EuforiaFamily!

Dziękujemy za to, że jesteście z nami, a jedyne czego potrzebujemy to siebie nawzajem, „We’re All we need”.

Dodany przez

Euforia Festivals

One thought on “Euforia Family. Kto? Co?”

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen + 13 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Uwaga: sklep do dnia 18 lipca nieczynny! Zamknij

0

Your Cart