logo

EF 2016 – Informacje organizacyjne!

Lada dzień 12 edycja Euforia Festival stanie się faktem. Boszkowo znów zapełni się fanami klubowych brzmień, wszystko wskazuje na to, że będzie to jedna z najbardziej zaludnionych edycji!

Ci z Was, którzy częściej bywają na naszych eventach wiedzą, że wyciągamy wnioski i zawsze robimy wszystko, żebyście każdą kolejną edycję mogli zaliczyć do jak najbardziej udanych, bo to Wam tej nocy ma być najlepiej!

WEJŚCIE NA TEREN IMPREZY

Bramy festiwalu zostaną otwarte o godzinie 19, pierwszy dj na scenie pojawi się o godzinie 19.30, festiwal potrwa do godziny 6.

Wstęp będzie odbywał się tak jak w latach poprzednich, bramą od „wędzarni ryb”, ponadto pojawi się drugie wejście! Prosimy zwracać uwagę na oznaczenia, ponieważ jedno wejście będzie przeznaczone tylko dla posiadaczy biletów elektronicznych (wejście A), drugie wejście dla osób posiadających bilety z sieci Empik oraz zakupionych w kasie imprezy (wejście B). Osoby z list konkursowych odbierają bilet w kasie i kierują się do wejścia A.

Osoby niepełnoletnie (minimalny wymagany wiek to 16 lat), wstęp na teren imprezy z pełnoletnim opiekunem.
Nie ma obostrzeń odnośnie aparatów oraz kamer.

Na teren imprezy nie można wnosić własnego jedzenia oraz napojów.

SZATNIA/DEPOZYT

Po wejściu na teren imprezy, od razu trafiacie na szatnię, która będzie usytuowana obok sceny. Szatnia płatna: 10 zł każda sztuka garderoby, 20 zł plecak/torba/torebka. Każda sztuka garderoby/torby itd. Odwieszana jest na osobny numerek. Ma to na celu uniknięcie nieporozumień – jeden numerek, jedna sztuka garderoby. W tym samym miejscu będzie znajdowało się stanowisko z gadżetami: koszulki, breloki, smycze, opaski, świecące pałki oraz papierosy.

STREFA GASTRONOMICZNA

Na terenie imprezy będą znajdowały się specjalne strefy, w których będziecie mogli nabyć ciepły catering, zimne napoje, piwo wysoko i nisko procentowe, drinki z whisky oraz wódki, napoje energetyczne, Yerbata. Napoje wysokoprocentowe będą dostępne tylko w wyznaczonych strefach.

Liczba stoisk gastronomicznych w stosunku do zeszłego roku zostanie znacznie zwiększona.

Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką.

BILETY

Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy. Bilety elektroniczne będą honorowane tylko w wersji fizycznej – wydrukowane.

Bilety do piątku dostępne w cenie 89 zł, w dniu imprezy dostępne przez cały dzień w hotelu Sułkowski w cenie 100 zł, taka sama cena będzie obowiązywała w kasie imprezy.

W piątek kończy się sprzedaż internetowa, bilety w dniu imprezy dostępne także w EMPIK. Bilety dostępne na www.wlotki.pl, www.ticketpro.pl, Empik oraz hotel Sułkowski.

BAZA NOCLEGOWA

Wielu z Was boryka się z brakiem noclegu podczas Euforia Festival.

Właściciele wielu pensjonatów czekają do ostatniej chwili w nadziei, że uda się wynająć pokoje na dłużej niż jedna dobra. W Boszkowie znajduje się także obszerne pole namiotowe.

DOJAZD/PARKINGI

Do Boszkowa dojechać można m.in. PKP, którego rozkład z Leszna jest bardzo dogodny.

Vis a vis terenu imprezy znajdują się dwa płatne parkingi.

AFTER PARTY

After Party odbędzie się na terenach zielonych, w tym samym miejscu gdzie rok temu mieliśmy okazję bawić się przy plażowych klimatach. Wstęp dla wszystkich darmowy! Na After Party przygotowaliśmy dla Was parę niespodzianek, m.in. gadżety oraz darmowe trunki :) After Party potrwa od 11-18, bądźcie z nami, ten dzień dedykujemy Wam, wpadajcie na pogaduchy i wspólny balet!
After Party Line-up:

  • ? ogłoszony podczas Euforia Festival
  • ? ogłoszony podczas Euforia Festival
  • Alex
  • onTune
  • Kros
  • Blue Silence
  • Jackob Rocksonn
  • Dj Smart
  • Dj Ciusa

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen + 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Uwaga: sklep do dnia 18 lipca nieczynny! Zamknij

0

Your Cart