logo

Euforia Festival 2017 za nami!

Historyczny weekend za nami.
Bez zawahania możemy stwierdzić, że ta edycja kosztowała nas najwięcej nerwów, potu i wysiłku.

Wsparcie jakie okazujecie nam na każdym kroku jest ujmujące i wręcz nieprawdopodobne i nie raz przecieramy oczy ze zdziwienia czytając Wasze komentarze. Stąpamy twardo po ziemi i nie unikamy tych komentarzy, które nie mniej niż pozytywne, motywują nas do jeszcze cięższej pracy.

Gdy po godzinie 23 podejmowaliśmy decyzję o zamknięciu bram, czuliśmy radość i niepewność w jednym momencie. Tak czasami czuje się człowiek, który doświadcza czegoś pierwszy raz.
Zyskaliśmy pewność siebie, którą zaszczepiliście w nas swoim wsparciem i pomocą, za które jesteśmy niezwykle wdzięczni. Dziękując nam za wspaniałe emocje, jakich doświadczyliśmy podczas ostatniego weekendu, dziękujecie także sobie. Nasze dokonania są Waszymi dokonaniami.

Nasz festiwal w przeszłości miewał wzloty i upadki, ale po 13 latach dotarliśmy do miejsca, które jeszcze niedawno wydawało się być poza naszym zasięgiem – sold out!

Jeszcze odczuwamy trudy minionego weekendu, a już przygotowujemy dla Was kolejną ucztę, która odbędzie się 14 października w toruńskiej Arenie. Sprzedaż biletów rusza już w najbliższą niedzielę na wlotki.pl. Kolejne karty zostaną rzucone szybciej niż Wam się wydaje…
Do zobaczenia na Back & Forth 3.0

“Spełniajcie marzenia, to marzenia trzymają nas przy życiu”.

Dodany przez

Euforia Festivals

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five + 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Uwaga: sklep do dnia 18 lipca nieczynny! Zamknij

0

Your Cart