logo

Info organizacyjne

Do Tranceformations coraz bliżej, nadszedł czas odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań.

Start imprezy i otwarcie bram godzina 19.oo. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 6 rano.

Na terenie imprezy będzie znajdowała się strefa gastronomiczna z jedzeniem, napojami oraz piwem do 3.5 % w kuluarach.

Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką.

Mocniejsze alkohole będą dostępne po wykupieniu przepustki do strefy mini vip. Wykupując przepustkę mini vip otrzymujecie żetony, które w strefie mini vip wymieniacie na drinki z whisky, wódki oraz piwo w puszce. Jedna przepustka dla jednej osoby, jednorazowy koszt 50 zł (w 100% do wykorzystania w barze).
Whisky – 15 zł (3 żetony), wódka – 10 zł (2 żetony), piwo w puszce – 10 zł (2 żetony).

Na terenie imprezy będzie znajdowała się płatna szatnia, 5 zł to koszt jednej sztuki garderoby, 10 zł za plecak. Tylko jedna sztuka garderoby na jednym wieszaku (numerku).
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni. Zdarzały się w przeszłości pojedyncze przypadki zagubienia żetonów, co skutkowało wydaniem garderoby znalazcy żetonu.

Na płycie imprezy będą wydzielone trybuny, na których będzie można spożywać piwo niskoprocentowe. Z piwem niskoprocentowym będzie można poruszać się po całych kuluarach.

Na terenie imprezy obowiązuje zakaz palenia, palarnia znajduje się na zewnątrz wnęki D.

Bilety VIP wchodzą osobnym wejściem – prosimy zwracać uwagę na oznaczenia.

Listy konkursowe zgłaszają się do kasy.

W dniu imprezy będzie czynna kasa, w której będziecie mogli zakupić bilety w cenie 120 zł. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy. Wyjście z hali oznacza konieczność kupna kolejnego biletu.

Bilety podrożeją w nocy z piątku na sobotę, nowa cena (ta sama w kasie imprezy) to 120 zł. Sprzedaż biletów przez wlotki.pl kończy się w nocy z czwartku na piątek. W dniu imprezy bilety będzie można kupić również w Empik, cena 120 zł.

Na teren imprezy nie można wnosić swojej żywności oraz napojów.

Nie ma obostrzeń odnośnie wnoszenia aparatów fotograficznych.

UWAGA !!! Nauczeni doświadczeniami z lat poprzednich, odradzamy kupowania biletów od osób trzecich. Systematycznie spotykamy się z ofiarami trefnych wejściówek, właściciel podrobionego biletu zostanie oddany w ręce Policji !

Reasumując: nadchodzi event, jakiego jeszcze nie podjęliśmy się w naszej działalności. Zamierzamy zrobić coś, o czym będzie mówiła cała Polska, nasza wizytówka.

Jak wiecie, w lipcu tego roku czeka nas Euforia Festival with Paul van Dyk, Tranceformations będzie dla nas sprawdzianem, do którego sowicie się przygotowujemy.

Do zobaczenia w sobotę!

Dodany przez

Euforia Festivals

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Uwaga: sklep do dnia 18 lipca nieczynny! Zamknij

0

Your Cart