logo

Komunikat – Classics Stage.

Z przykrością jesteśmy zmuszeni poinformować o przeniesieniu występów zagranicznych artystów sceny Classics na Mainstage.
EDIT: Występy zagranicznych artystów odbędą się lecz na scenie Main.

Jaki jest powód zamknięcia sceny Classics?

Podczas wizji lokalnej w zeszłym roku zostaliśmy poinformowani o pojemności sceny w granicach 1000 osób. Po złożeniu dokumentów okazało się, że w jednym momencie na tej scenie może przebywać zaledwie ok 400 osób.

Uważamy, że przeniesienie występów zagranicznych artystów oraz rezydenta festiwalu Alex’a na Mainstage jest najlepszym rozwiązaniem, a za razem jedynym możliwym posunięciem. Zamiast anulować scenę oraz występy artystów, postawiliśmy na rozwiązanie, które pozbawi wielu z Was dylematu przy nakładających się setach.

Redukcja pojemności drugiej sceny wprowadziłaby wiele chaosu oraz niezadowolenia osób, które tak bardzo czekały na występy tych artystów, a potencjał tej sceny ocenialiśmy o wiele wyżej niż 400  osób. Podyktowane jest to także uwarunkowaniami kontraktowymi, ponieważ nie każdy artysta zgodziłby się na występ na scenie dla 400 osób. Wiemy o tym z doświadczenia gdy kompletowaliśmy lineup na scenę klasyczną na ubiegłoroczną edycję Tranceformations. Wyobrażacie sobie występ Johana Gielena, Kaia Tracida czy 4Strings na zaledwie do połowy wypełnionej scenie? Decyzja o redukcji pojemności podyktowana jest wyjściami ewakuacyjnymi.
Sytuacja taka zdarza nam się pierwszy raz z naszej 15 letniej historii, a decyzja jaką musieliśmy podjąć jest jedną z najtrudniejszych jaką przyszło nam ogłosić.
Z dobrych wiadomości jakie mamy do przekazania jest to, że wiele środków finansowych ze sceny Classics zostanie przerzuconych na Mainstage, co mamy nadzieję zrekompensuje Wam niedogodności związane z anulacją sceny.

Jest jeszcze jeden ważny temat do poruszenia, a Wasza opinia zadecyduje o rozwiązaniu problemu z The Mystery Of Tranceformations.

Time-Table został już rozpisany i potwierdzony.W chwili obecnej udało nam się zachować 50 minutowy wymiar występów. W związku z tym, iż zakontraktowany The Mystery Of Tranceformations boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi, wraz z managementem podjęliśmy decyzję o anulowaniu występu Joorna van Deynhowena.

Nie ma co się oszukiwać, na ostatnią chwilę będzie ciężko znaleźć nazwisko pokroju holendra. Na naszej grupie Euforia Family  wystartowała sonda, która zadecyduje o tym czy należy poszukać zastępstwa za Joorna, czy rozdysponować jego czas dla zagranicznych artystów i o udział w tej sondzie bardzo Was prosimy.
Liczymy na zrozumienie i wyrozumiałość, ponieważ my jako organizatorzy w żadnym wypadku nie mieliśmy wpływu na zaistniałą sytuację, ponieważ podczas wizji lokalnej zostaliśmy poinformowani o zupełnie innej pojemności sceny.

Dziękujemy i do zobaczenia w marcu!

Dodany przez

Euforia Festivals

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewiętnaście − 3 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0

Your Cart