logo

Boszkowo —> Leszno.

W związku z przeniesieniem festiwalu na przyszły rok, proponujemy Wam następujące rozwiązania:

  • pozostawienie biletu na przyszłoroczną edycję, w tym przypadku w ramach rekompensaty proponujemy bon o wartości 30 zł do wykorzystania w gastronomii oraz barach podczas przyszłorocznej edycji
  • wykorzystanie biletu na imprezę w Lesznie. Różnica między kwotą biletu na imprezę w Lesznie a kwotą za jaką zakupiliście bilet w przedsprzedaży zostanie zostanie wyrównana żetonami do wykorzystania w barach oraz gastronomii podczas imprezy w Lesznie. Wtedy jako rekompensatę otrzymujecie bon o wartości 30 zł, który będziecie mogli w wykorzystać na dowolnym festiwalu naszej agencji. Bon otrzymacie w momencie wejścia na teren imprezy w Lesznie.
  • zwrot środków za bilety.


Procedura zwrotów zostanie uruchomiona po imprezie w Lesznie. 

Jeśli chcecie zachować bilet na przyszłoroczną edycję, nic w tej sprawie nie musicie robić. Jeśli chcecie wykorzystać bilet na imprezie w Lesznie, również nie musicie podejmować żadnych działań. Ze swoim biletem stawiacie się na terenie imprezy, zostaje zeskanowany a po imprezie usunięty z bazy danych.

Jeśli oczekujecie na zwroty, będą one możliwe od pierwszego tygodnia po imprezie o czym jeszcze poinformujemy. 

Właśnie domykamy lineup na imprezę w Lesznie i niebawem ogłosimy w całości skład dwóch scen, mainstage oraz techno. W składzie pojawią się m.in. nie ogłoszeni do tej pory artyści.

Do Waszej dyspozycji będzie także klimatyczna plaża, która znajduje się na terenie sali koncertowej Stara Gazownia oraz samo wnętrze, gdzie w klimatyzowanych pomieszczeniach będziecie mogli odpocząć na wygodnych sofach.

 Jutro podamy szczegóły rejestracji, dla osób, które chcą skorzystać z darmowego transportu a także rejestracja dla tych, którzy chcą zakupić bilet w kasie. Tylko potwierdzenie rejestracji będzie oznaczało, że bilet będzie czekał na Was w kasie.

Rejestracja transportu oraz biletów odbędzie się przez wysłanie maila na dedykowane skrzynki, jutro więcej szczegółów.

Dodany przez

Euforia Festivals

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × one =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0

Your Cart