Warning: A non-numeric value encountered in /home/euforia/domains/euforiafestivals.pl/public_html/wp-content/themes/euforia/functions.php on line 1001
logo

Euforia Festival XX

Informację

  • Od: 14 sierpnia 2021
  • Do: 15 sierpnia 2021
  • Start o: 19:00
  • Koniec o: 05:00

Miejsce

  • Boszkowo letnisko
  • Poland

770 dni… 18480 godzin… 1108800 minut… Dokładnie na tyle zmuszeni byliśmy opuścić plażę w Boszkowie… oczekiwanie dobiegło końca, bowiem 14 sierpnia znów spotkamy się w naszym sanktuarium szalonych dusz. Znów rzucimy się sobie w ramiona i staniemy ramię w ramię w jednym celu: przeżyć chwile, które zostaną z nami na zawsze!

Z czasem gdy tracimy z czymś kontakt, zapominamy o tym jak ważne było to dla nas. Kiedy tylko znów poczujemy ten smak, zapach, a wspomnienia uruchomią nasze zmysły, stajemy się niczym drapieżnik, który poczuł krew… rozpędzeni entuzjazmem jesteśmy nie do zatrzymania.
Już nie możemy doczekać się magicznych słów, które towarzyszą nam od wielu edycji. Na samą myśl o tym, że znowu padną, zaciska się gardło i oczy mokną… już niebawem znów nad ranem usłyszycie magiczne: “Dzień dobry Boszkowo”!

Tak wiele pytań pozostało bez odpowiedzi, co jest następstwem zakończenia działalności naszego wieloletniego partnera: wlotki.pl. Wierzyliśmy głęboko w to, że wkrótce nadejdzie czas na uporządkowanie spraw, które spędzały nam sen z powiek. Sen znów zaczął do nas zaglądać, a to za sprawą następcy: abilet.pl. Nowy partner od tygodni pracuje nad rozwiązaniem nurtujących Was spraw i wierzymy, że każdy z Was wkrótce otrzyma odpowiedzi na Wasze problemy.

Bilety z poprzedniego roku (piątkowe i sobotnie) będzie można wykorzystać podczas sierpniowej edycji. Bilety z przełożonego Tranceformations również będzie można wykorzystać w Boszkowie.
Abilet wciąż pracuje nad rozwiązaniami Waszych problemów, takich jak: zagubiony bilet z zeszłego roku, brak biletów kolekcjonerskich z Tranceformations itp.
Ci, którym nie odpowiada termin sierpniowy będą mogli wykorzystać bilet podczas dwóch kolejnych naszych eventów bądź ubiegać się o zwroty. Procedura zwrotów ruszy po 14 sierpnia.

Nurtujące Was pytania prosimy kierować na pomoc@euforiafestivals.pl

Pada wiele pytań odnośnie tego jak będzie wyglądał wstęp na imprezę w tych Covid’owych czasach.
Jako organizator musimy zastosować się do obecnie panujących przepisów oraz rozporządzeń.
Na imprezę wstęp będą mieli osoby niezaszczepione (bilety limitowane) oraz zaszczepione po przyjęciu pełnej dawki (bez limitu). Osoby posiadające już bilet mieszczą się w limicie osób niezaszczepionych.

Szczepienia:

Na wejściu zostaniecie poproszeni o okazanie paszportu Covid’owego, umożliwienie zeskanowania kodu Qr weryfikującego osoby zaszczepione, OKAZANIE PISEMNEGO lub OŚWIADCZENIE USTNE o przyjęciu pełnej szczepionki.
Jak pisaliśmy wyżej jest to warunek jaki narzuca się każdemu organizatorowi imprez masowych.
Dziękujemy wszystkim za cierpliwość i zaufanie jakim nas obdarzyliście w tych trudnych czasach. Nasza relacja, którą budujemy od 2005 roku pozwoliła wielu z Was cierpliwie czekać na rozwój sytuacji, a my jak zwykle postaramy się odwdzięczyć po stokroć.

Lineup (niekompletny, kolejność alfabetyczna)

– Arty

– Indecent Noise

– Kyau & Albert

– Kryder

– Neelix

– Sander van Doorn (classic Set)

Bilety dostępne na euforiafestival.abilet.pl
Pytania odnośnie biletów➡️ pomoc@euforiafestivals.pl
Inne pytania ➡️ Info@euforiafestivals.pl

0

Your Cart