Techformations
2024
2024/10/12
Arena Toruń
Kub bilety
%D
%H
%M
%S
Kilka słów o imprezie
W świecie, gdzie harmonia dźwięków
i puls życia

złączą się w jedno, narodziło się "Techformations".

W tym miejscu, technologia nie jest tylko narzędziem, ale kluczem do nowych doświadczeń, otwierającym drzwi do nieodkrytych światów emocji i percepcji. Chip "HF", jest więcej niż symbolem – jest obietnicą podróży do głębi duszy.

Gdzie

Arena Toruń

Kiedy

Sobota
12 paździenrika 2024

HF, czyli Human Fusion, jest esencją „Techformations„. To tu człowiek i muzyka łączą się, tworząc nową formę egzystencji, gdzie każdy rytm to puls naszego wspólnego serca. W tę noc, nie będziecie już tylko obserwatorami – staniecie się częścią większego uniwersum, pulsującego w rytm techno.

„Techformations” staje się manifestacją naszej nieustannej podróży w poszukiwaniu głębszego połączenia między człowiekiem a wszechświatem dźwięków. Jest to wezwanie do wszystkich, którzy odważą się przekroczyć znane granice percepcji i razem z nami stworzyć nową rzeczywistość, gdzie muzyka staje się mostem łączącym serca i dusze.

Dołączcie do nas w tej niezwykłej podróży, gdzie każdy krok na parkiecie to krok w nieznane, a każdy bit ożywia naszą wspólną przyszłość. To tutaj zaczyna się nowa era techno. Czy jesteście gotowi na techformację?

Line up

Main stage

Coming soon!