logo

Techniczna strona Euforia Festival 2018, będą premiery!

Techniczna strona festiwalu to jedna z rzeczy, która klubowiczów interesuje najbardziej. Ile będzie laserów, czy będą efekty specjalne, czy będzie potężna, uzbrojona w ogrom urządzeń scena.
Oto kilka ciekawostek na temat tegorocznej edycji.

W zeszłym roku wiele pozytywnych słów powędrowało w stronę ekranu wodnego, który powróci w jeszcze lepszym wydaniu!
Posejdon, bo tak nazywa się ten ekran to nic innego jak potężna kurtyna wodna, na której wyświetlane są ruchome animacje.

Nie zabraknie oczywiście efektów specjalnych, w postaci buchających ogni oraz pirotechniki, ale także wyrzutni Co2, których do tej pory na naszych imprezach nie praktykowaliśmy.

Pan Olo oraz TSE postarali się o to, żeby scena wyglądała inaczej niż co tej pory. Pojawi się więcej niebanalnych kształtów i krągłości. To wszystko zostanie uzbrojone w blisko 200 różnorodnych urządzeń, które przyprawią Was o oczopląs. Do tego setki kabinetów ekranów LED o wysokiej rozdzielczości, a to wszystko po to, żeby wydarzenie na które tak długo czekaliśmy zapadło w pamięci na długie lata.

I teraz najważniejsza rzecz. Visual Sensation przybędzie do nas prosto z zakupów, a na samą myśl o tym zaświecą przechodzą nas ciarki.

W tym roku Visual Sensation Laser Shows & technologies zainstaluje moc laserów jakiej jeszcze na Euforia Festival nie widzieliście. 4 najnowsze nabytki ,najmocniejsze w Polsce lasery kolorowe 25 wat  oraz 2 lasery kolorowe  20 wat HD których w całej Europie jest tylko 36 szt. i są obecnie najlepszymi laserami na świecie!!!
Przygotujcie się na mocne laserowe uderzenie od Visual Sensation.

Nie zapominamy o tym co najważniejsza-Muzyka! Firma Fotis Sound zainstaluje jeden z najlepszych systemów nagłośnieniowych na świecie. L’Acoustics bo o tym właśnie mowa zostanie powiększony o dodatkowe moduły w stosunku do tego, czym zagraliśmy w roku ubiegłym.

Pamiętajcie, że w Boszkowie spotykamy się już w piątek na oficjalnym Before w Klubie Na Fali.

Dodany przez

Euforia Festivals

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Uwaga: sklep do dnia 18 lipca nieczynny! Zamknij

0

Your Cart