logo

Technika czy gwiazdy?

Wchodzimy w najgorętszy okres przed festiwalem w Boszkowie, a już na głowie mamy kolejny event, toruńskie Back & Forth.
Pojawia się wiele pytań z Waszej strony o lineup. Ci, którzy śledzą nasze social media mogą co nieco wywnioskować, bowiem pojawiają się już pewne przesłanki. Jednak to nie lineup ma być największym atutem toruńskiej edycji. Odchodząc na chwilę od tego co wydarzy się jesienią myślimy o dalekiej przyszłości. Co przyniesie przyszłość, czego możecie się po nas spodziewać?


Nie jest niczym nowym ani odkrywczym, iż pokładane w headliner’ach nadzieje nie zawsze się spełniają. Choć my mamy do nich raczej szczęście, planujemy zmianę koncepcji organizacji naszych eventów. Co autor ma na myśli?
Może zamiast pompować grube pieniądze w gwiazdy, lepiej zainwestować je w technikę, która zafunduje nam wielkie show?


Jak zauważyliście, ostatnimi czasy duży nacisk kładziemy oprawę wizualną. Jesteście w stanie przypomnieć sobie który polski event posiadał w swoim riderze 13 laserów z czego 8 kolorowych?

Pamiętacie Back & Forth 3.0 i ruchome kulki, o których tak wiele się mówiło po toruńskiej edycji?

Projekt sceny na Boszkowo również wygląda imponująco. Powróci ekran wodny, który tak spodobał się Wam w zeszłym roku. Na Back & Forth 4.0 szykujemy kolejne niespodzianki. Trwają testy i jeśli zakończą się pomyślnie, a wiele na to wskazuje, po Toruniu znów będzie głośno!
Na koniec pytanie: Technika czy gwiazdy. Na czym powinniśmy się skupić?
Przyszłość należy do nas i nikt nas nie powstrzyma!
#EuforiaFamily

 

Dodany przez

Euforia Festivals

One thought on “Technika czy gwiazdy?”

  1. To co działo się rok temu na Back & Forth trudno opisać. Ogrom pozytywnych odczuć, bardzo dobre sety prowadzących.

    Co do wyboru między techniką a headlinerami to moim zdaniem trzeba znaleźć “złoty” środek. Ludzie wybierając imprezę, przede wszystkim kierują się line-upem. Oczywiście popieram propozycję, żeby nie wybierać na siłę artystów z TOP’ki, jednak kilka znanych gwiazd powinno się znaleźć.
    Moim zdaniem poprzednia edycja B&F miała idealnie dobrany line-up, a i technika na imprezie była na bardzo wysokim poziomie.

    Nie mogę się doczekać kolejnej edycji B&F, na którą na 100% pojadę. Do Boszkowa niestety mi nie pasuje. 🙁 (Poza tym zbieram na Ślub:D)

    Powodzenia Euforia Family!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + seven =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0

Your Cart