logo

Tranceformations 2018 – info organizacyjne!

Informacje ogólne

Trance'owe święto nadchodzi wielkimi krokami. Ekscytacja miesza się ze stresem, ruszyło wielkie odliczanie. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne.

Start imprezy i otwarcie bram godzina 18.30 Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 6 rano.

Bilety elektroniczne muszą zostać okazane w formie fizycznej (wydruk), forma elektroniczna nie jest dopuszczalna. Nie jest wymagany wydruk kolorowy, prosimy zadbać o czytelność kodu kreskowego.

Wstęp na teren imprezy przez cały czas trwania imprezy, podobnie jak kasa biletowa. Wchodząc na teren imprezy wyrażacie zgodę na utrwalenie oraz wykorzystanie wizerunku.

Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką.

Na terenie imprezy będzie znajdowała się strefa gastronomiczna z jedzeniem, napojami oraz piwem do 3.5 % w kuluarach.
Na terenie imprezy będzie znajdowała się strefa Chillout by Somersby, w której znajdziecie m.in wygodne leżaki.

Mocniejsze alkohole będą dostępne po wykupieniu przepustki do strefy MINI VIP. Wykupując przepustkę MINI VIP otrzymujecie żetony, które w strefie MINI VIP wymieniacie na drinki z whisky, wódki oraz piwo w puszce i napoje. Jedna przepustka dla jednej osoby, jednorazowy koszt 50 zł (w 100% do wykorzystania w barze). Istnieje możliwość doładowywania przepustki MINI VIP poprzez dokupienie dodatkowych żetonów.

Ceny alkoholi w strefie MINI VIP:

  • Ballantine's– 15 zł
  • Jack Daniel's - 20 zł
  • wódka – 10 zł
  • piwo w puszce – 10 zł

Każdy żeton ma wartość 5 zł. Żetony nie podlegają zwrotowi.

UWAGA!!! Ograniczona ilość przepustek MINI VIP!

Na terenie imprezy będzie znajdowała się płatna szatnia, 5 zł to koszt jednej sztuki garderoby/plecak/torebka. Tylko jedna sztuka garderoby na jednym wieszaku (numerku). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni. Zdarzały się w przeszłości pojedyncze przypadki zagubienia żetonów, co skutkowało wydaniem garderoby znalazcy żetonu.

Na płycie imprezy będą wydzielone boczne trybuny, na których będzie można spożywać piwo niskoprocentowe. Z piwem niskoprocentowym będzie można poruszać się po całych kuluarach.

Na terenie imprezy obowiązuje zakaz palenia, palarnia znajduje się na zewnątrz wnęki B

Bilety VIP wchodzą osobnym wejściem – prosimy zwracać uwagę na oznaczenia szatni oraz drogi do strefy VIP.
Listy konkursowe zgłaszają się do kasy.
Fotografowie oraz inne osoby akredytowane odbierają akredytacje przy wejściu VIP.

W dniu imprezy będzie czynna kasa, w której będziecie mogli zakupić bilety w cenie 140 zł. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy. Wyjście z hali oznacza konieczność zakupu kolejnego biletu. Przedsprzedaż kończy się w czwartek o godzinie 20:00.

Na teren imprezy nie można wnosić swojej żywności oraz napojów.
Tylko osoby posiadające akredytację mogą wejść na teren imprezy z profesjonalnym i półprofesjonalnym aparatem.
Na terenie imprezy będzie znajdował się punkt sprzedaży gadżetów: koszulki, smyczki, opaski, świecące bransoletki, czapki itp

UWAGA !!! Nauczeni doświadczeniami z lat poprzednich, odradzamy kupowania biletów od osób trzecich. Systematycznie natrafiamy na próby wielokrotnej sprzedaży biletów oraz ich podrabiania.

Pre-party - 09.02.2018, Hala stulecia

Zapraszamy wszystkich na piątkowe Pre-Party, które odbędzie się w hali Stulecia. Wstęp na to wydarzenie jest płatny, cena biletu 25 zł. Podczas Pre-Party rozdamy zaproszenia VIP oraz gadżety.
Podczas imprezy będą czynne bary z wysokoprocentowym alkoholem.

Wejście na Pre-Party będzie odbywać się rotundą, między wejściami B8 i B6. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy. Otwarcie bram o 21.00.

Magia Tranceformations opanowuje nie tylko Polskę, ale i kilka innych europejskich krajów: Wielka Brytania, Ukraina, Niemcy, Czechy, Białoruś, Bułgaria – z tych krajów wybierają się do nas klubowicze.

Już dziś możemy powiedzieć, że Tranceformations 2018 będzie rekordowe pod wieloma względami. Zauważalny będzie zarówno wzrost frekwencyjny jak i techniczny. a my już nie możemy się doczekać, żeby pokazać Wam co dla Was przygotowaliśmy.

Main Stage | 18:45 - 06:00

Classics Stage | 21:00 - 04:30

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen + fourteen =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0

Your Cart